KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12376117

nr 1237 6117

Akvarell

Fredrik Philip Klingspor (1761-1832), "Utsigt af Cajane stad". Signerad, daterad 1790,20x32

Utrop:

1.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 25 februari 2019
kl 18:22:26